Seri sonu

Haziran 19th, 2013

Her zaman alış veriş yaptığım mağazanın seri sonu ürünlerinde ciddi indirimler ile satışa girdiğini öğrendim. Bilirsiniz seri sonu olunca oldukça güzel fiyatlarda almanız mümkündür. Ben de böyle bir güzelliği kaçıracak değilim. İşten çıkar çıkmaz ilk olarak mağazaya uğradım. Ellerin de birçok ürün kalmıştı. Her türlü spor kıyafetleri  ve spor ayakkabıları da vardı. Benim de en çok ihtiyacımı görecek olan ayakkabı olduğundan ilk iş ayakkabı bakmak oldu. Dayanıklı kaliteli ve marka bir ürünü alacak olmak hem de bu kadar aşağı fiyattan alacak olmak güzel bir duygu.  Bir ben değildim mağazaya gelen duyan gelmişti.

Mağazadan ikişer üçer ayakkabı kutusuyla çıkanlar da yok değildi. Ben o kadar abartmam ama harika bir çift alacağımdan eminim. Herkes kapış kapış olduğundan biraz zorlanarak ilerliyordum. Tabii bu kadar kalabalık içinde seçmesi de denemesi de zor oluyordu. “Kalabalığın içinden sıyrılıp bir çift ayakkabı deneyebildim. “Ve ilk denediğim ayakkabı da karar kıldım. Çok rahat olduğundan başka ayakkabı denememe bile gerek kalmadı. Giyer giymez fark edilen bu rahatlığı başka ayakkabıda bulacağımı da sanmıyorum. Hem de nikecortez satın aldım.

Beğenerek ve severek aldığım ayakkabımın rengi ana gövdesi siyah burun üstü yanları ise turkuazdı. Bağcıkları beyaz ve zikzak geçirilmişti. Tabanı ve yan tarafında ki amblemi de beyazdı. İçi de siyah renkteydi.

oku - oku - oku -

3 Responses to “Seri sonu”

 1. Tugay Uyguraslan on Ocak 13, 2014 10:07

  Fenerbahçe’de seri sonu… 14 maç sonra…

 2. Adem Yılmaz on Mayıs 26, 2014 10:08

  Outlet’, ‘seri sonu’, ‘ihraç fazlası’ ve ‘fabrika fiyatından satışlara’ yeni standartlar getiriliyor.

 3. Yün Cenneti on Mayıs 31, 2014 07:37

  Okanla onurhanda Maça As dan başlayıp 2 ye kadar seri var mehmet maça 3 lüyle el aldı mk dünyanın sonu yemin ediyorum

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

Name

Email

İnternet sitesi

Speak your mind

siteye girmek için tıkla - siteyegirmekiçintıkla -
  Kardeşim ile alışveriş

  Kız kardeşim ile güzel bir alış verişe çıkmak için sözleşmiştik. “ daha doğrusu kız kardeşim abla beni alış verişe götürür müsün diye sordu bana hafta içi ben de tabi ki neden olmasın dedim.” almak istediği bir şeyler vardı sanırım bunun içinde birlikte alış verişe çıkarız diye düşündüm.

  kardeşime dedim ki haydi bakalım alış verişe çıkacaktık o da unutmadığına sevindim dedi yoksa sen söylemeseydin ben bir şey söylemeyecektim dedi. ben de neden ya öyle şey mi olur belki unutacaktım işlerin yoğunluğu falan olsaydı ya da aklıma gelmeyecekti belki kardeşim de artık bilmem ben hatırlatmazdım dedi.


  Aman çok da nazlı bir kardeşim var. Kardeşim ile birlikte daha önce konuştuğumuz gibi alış verişe çıktık. Çok da güzel şeylerin olduğu bir çok mağazaya girdik.kardeşim kendisine birkaç üst baş aldı. bir de ayakkabı bakmak için girdiğimiz mağazada kardeşim ile ben de ayakkabı aldım.


  Kardeşim converse ayakkabılarında aldı ama ben biraz kararsız kaldım. Bir yanda Lacoste diğer yanda Reebok ayakkabıları sonunda içlerinden birini seçtim. Almaya karar verdiğim ayakkabı lacivert renkteydi. beyaz tabanı vardı ve tabanının altında hafif tırtırlar vardı ve onlar lacivert renkteydi. yan tarafından tabandan başlayıp arkaya doğru uzanan iki çizgi sonra birleşiyordu ve üzerinden de lacivert bir çizgi geçiyordu. Ayrıca bu lacivert çizginin üzerinde kırmızı marka adı yazıyordu.

  Eşime hediyem

  Eşime evlilik yıl dönümü için güzel bir ayakkabı almayı uzun zamandır aklıma koymuştum. Futbolu çok seven bir eşim var bunun içinde izin günlerinde bir akşam arkadaşları ile birlikte halı saha maçı yapmaya gidiyor. “ ne zaman gelse e diyorum kim aldı maçı kazandınız mı bari diye soruyorum eşim her defasında tabi ki de biz aldık diye cevap veriyor.”

  Vay be ne takımmışsınız hep de siz kazanıyorsunuz diye takıldığım zamanlar da benim oynadığım takım hiç yenilir mi ya diyerek havalara giriyor bir de. Çok gülüyorum onun bu hallerine. Artık ne kadar gerçek ne kadar yalan onun da bilemem.


  Bir gün gidip izlemek lazım. İşte bu yüzden eşime halı saha maçına gittiği zamanlar ayağına giyeceği güzel ve rahat bir ayakkabı almak istiyordum. Bunun için de alış verişe çıktım. Çok değişik ve güzel ayakkabı modelleri vardı. mesela pumanın çok güzel ayakkabıları vardı.

  Ondan sonra vans ayakkabı modelleri de çok hoşuma gitmişti. Eşime güzel bir ayakkabı seçtikten sonra bir mağazada beğendiğim hummel ayakkabı modellerinden de kendime aldım. rengi beyaz ağırlıklı olan ayakkabının bazı kısımları da krem rengi de kullanılmıştı.

  Yan tarafında ki yan duran v şeklini andıran şekkiler ise yeşil renkteydi. ayakkabının arksında da çok az yeşil vardı. açık kahve rengi de tabanı vardı.