yeni montum

Ocak 26th, 2013

Artık iyice soğumuştu havalar ve de bende kendime artık güzel bir kışlık ceket almak istiyordum ama nereden ve de hangi markadan diye düşünürken internete girip araştırmaya başladım. Bir markaya rastladım ve de jack wolfskin bursa markasıymış. Gerçekten de çok güzel bay bayan ceketler vardı. Neyse jack wolfskin ceketlerini iyice inceledikten sonra kendime aradan bir model beğendim ve de bu jack wolfskin fiyatını öğrenmek için linke tıkladım ve de çokta yüksek bir fiyat yoktu bence ama ben galiba da indirimini yakaladım. Hemen internetten kendime bir tane ayırdım ve de sipariş verdim.

Akşam eve eşim gelince internetten hem de jack wolfskin indirimi yakaladım dedim. Hem de kendime bir tane oradan jack wolfskin mont sipariş verdim dedim. O da bana iyi yapmışsın aşkım dedi. Çok mutlu oldum buna zaten aldığım şeylere pek karışan bir insan değildir ama bazen aşkım şimdi ne gereği var zaten yok mu senin bir sürü ceketin derdi ama şimdi hiçbir şet demedi.

 

siteye girmek için tıkla - siteyegirmekiçintıkla -

One Response to “yeni montum”

 1. T.C Ebru Destan İnan on Nisan 5, 2014 08:16

  yeni montum

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

Name

Email

İnternet sitesi

Speak your mind

diğerlerinioku - diğerlerinioku - diğerlerini oku -
  Kardeşim ile alışveriş

  Kız kardeşim ile güzel bir alış verişe çıkmak için sözleşmiştik. “ daha doğrusu kız kardeşim abla beni alış verişe götürür müsün diye sordu bana hafta içi ben de tabi ki neden olmasın dedim.” almak istediği bir şeyler vardı sanırım bunun içinde birlikte alış verişe çıkarız diye düşündüm.

  kardeşime dedim ki haydi bakalım alış verişe çıkacaktık o da unutmadığına sevindim dedi yoksa sen söylemeseydin ben bir şey söylemeyecektim dedi. ben de neden ya öyle şey mi olur belki unutacaktım işlerin yoğunluğu falan olsaydı ya da aklıma gelmeyecekti belki kardeşim de artık bilmem ben hatırlatmazdım dedi.


  Aman çok da nazlı bir kardeşim var. Kardeşim ile birlikte daha önce konuştuğumuz gibi alış verişe çıktık. Çok da güzel şeylerin olduğu bir çok mağazaya girdik.kardeşim kendisine birkaç üst baş aldı. bir de ayakkabı bakmak için girdiğimiz mağazada kardeşim ile ben de ayakkabı aldım.


  Kardeşim converse ayakkabılarında aldı ama ben biraz kararsız kaldım. Bir yanda Lacoste diğer yanda Reebok ayakkabıları sonunda içlerinden birini seçtim. Almaya karar verdiğim ayakkabı lacivert renkteydi. beyaz tabanı vardı ve tabanının altında hafif tırtırlar vardı ve onlar lacivert renkteydi. yan tarafından tabandan başlayıp arkaya doğru uzanan iki çizgi sonra birleşiyordu ve üzerinden de lacivert bir çizgi geçiyordu. Ayrıca bu lacivert çizginin üzerinde kırmızı marka adı yazıyordu.

  Eşime hediyem

  Eşime evlilik yıl dönümü için güzel bir ayakkabı almayı uzun zamandır aklıma koymuştum. Futbolu çok seven bir eşim var bunun içinde izin günlerinde bir akşam arkadaşları ile birlikte halı saha maçı yapmaya gidiyor. “ ne zaman gelse e diyorum kim aldı maçı kazandınız mı bari diye soruyorum eşim her defasında tabi ki de biz aldık diye cevap veriyor.”

  Vay be ne takımmışsınız hep de siz kazanıyorsunuz diye takıldığım zamanlar da benim oynadığım takım hiç yenilir mi ya diyerek havalara giriyor bir de. Çok gülüyorum onun bu hallerine. Artık ne kadar gerçek ne kadar yalan onun da bilemem.


  Bir gün gidip izlemek lazım. İşte bu yüzden eşime halı saha maçına gittiği zamanlar ayağına giyeceği güzel ve rahat bir ayakkabı almak istiyordum. Bunun için de alış verişe çıktım. Çok değişik ve güzel ayakkabı modelleri vardı. mesela pumanın çok güzel ayakkabıları vardı.

  Ondan sonra vans ayakkabı modelleri de çok hoşuma gitmişti. Eşime güzel bir ayakkabı seçtikten sonra bir mağazada beğendiğim hummel ayakkabı modellerinden de kendime aldım. rengi beyaz ağırlıklı olan ayakkabının bazı kısımları da krem rengi de kullanılmıştı.

  Yan tarafında ki yan duran v şeklini andıran şekkiler ise yeşil renkteydi. ayakkabının arksında da çok az yeşil vardı. açık kahve rengi de tabanı vardı.